logo
baner.jpg

 

ZAPRASZAMY NA 10. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA


Mija 10 lat od kiedy Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza. To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem regionu. W tym roku spotykamy się 16 i 17 października, w wyjątkowej przestrzeni Centrum Konferencyjnego MsMermaid, przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie.


Główną ideą Forum Rozwoju Mazowsza jest promocja regionu i wdrażanych w nim innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Dwudniowe wydarzenie skupi uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych. Podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, innowacji technologicznych oraz inspirujących rozwiązań edukacyjnych i prospołecznych zaprezentują oni swój wkład w rozwój Mazowsza.  Odwiedzający Forum będą mogli uczestniczyć w aktywnościach zarówno bezpośrednio, jak i śledzić je w czasie rzeczywistym
w Internecie.


10. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Komisji Europejskiej, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Bierze w nim udział ponad 50 Partnerów. Ze szczegółowymi informacjami o programach debat, ekspertach, partnerach oraz atrakcjach zaplanowanych dla odwiedzających można zapoznać się na stronie Wydarzenia www.forumrozwojumazowsza.eu.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji za pomocą formularza umieszczonego na stronie Wydarzenia (każdy uczestnik otrzyma imienny identyfikator upoważniający do wejścia na teren 10. Forum Rozwoju Mazowsza).


W gronie Partnerów tego wyjątkowego Wydarzenia nie mogło zabraknąć Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu. Podczas 10 Forum Rozwoju Mazowsza zostaną przedstawione projekty realizowane przez Biuro Wspierania Szkolnictwa Zawodowego, Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu – „Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych” oraz „Zintegrowany Rozwój Szkolnictwa Zawodowego” w ramach RPO WM. Pracownicy Biura będą udzielać konsultacji dotyczących udziału w projektach oraz formach wsparcia dla uczniów i szkół prowadzących kształcenie zawodowe, którymi dysponuje Departament Edukacji Publicznej i Sportu. Spotkania informacyjne będę skierowane do przyszłych i obecnych uczniów szkół zawodowych, rodziców, nauczycieli, pracowników szkół oraz dyrektorów. Na stoisku poza ulotkami informacyjnymi będą dostępne gadżety promujące projekty.
Ponadto zaprezentowane zostaną umiejętności oraz efekty prac ucznia szkoły zawodowej, który został objęty wsparciem w ramach projektu „Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych”.


Serdecznie zapraszamy! Warto zarejestrować się już dziś!

project

Kalendarz